Kullanım Şartları

Bu uzantıyı kullanmadan önce, lütfen aşağıda belirtilen Kullanım Koşullarını okuyun. Bu uzantıyı kullanarak, Kullanım Şartları'nı kabul etmiş sayılırsınız. İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş . ve onun iştirakleri ve bağlı kuruluşları önceden bildirimde bulunmaksızın Kullanım Koşullarını gözden geçirme ve revize etme hakkını saklı tutar bu değişikliklere tabi olmayı peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Kullanım Koşullarının kabul edilemez olduğuna karar verirseniz , bu uzantı kullanımınızı hemen sonlandırmanız gerekir. Bu uzantıyı, bir ürünü veya hizmeti satmak için veya ticari nedenlerle web sitenize gelen trafiği artırmak için özgürce kullana bilirsiniz, reklam satışları gibi, Sonuçları herhangi bir Web aramasından alıp yeniden biçimlendirip gösterebilir veya uzantının ana sayfasındaki veya sonuç sayfalarını yansıtabilirsiniz. Uzantıdan sınırsız olarak yararlanmak isterseniz, önceden bunu yapmak için İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş. ile bir sözleşme imzalamanız gerekir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. info@idexgo.com Bu Program Tüm Kullanıcılara 100 mb alan la birlikte 4 sayfalık web sitesi , arama motorlarına kayıt, kişisel sanal masa üstü dahil ücretsizdir. isteyen herkes bu kriterler çerçevesinde kişiselleştirilmiş sanal işletim sistemini kullanabilir ( Ticari bölüm dahil ) bunun için herhangi bir ücret ödemesi gerekmez insan ahlakına aykırı bir yayın yapamazsınız bu gibi durumlarda üyeliğiniz sonsuza kadar kapatılır ve bir daha idexgo linklerinden faydalanamazsınız. idexgo sanal masa üstüne üyeliğinizle birlikte hem bulut üzerinde sanal bir işletim sistemine sahip olmuş olursunuz hem de global arama motoru idexgo ya da otomatik olarak kayıt yaptırmış oluyorsunuz eğer ekstra alan ve reklam vermek isterseniz talebiniz doğrultusunda ücret bilgisi kişinin kendisine verilir. Eğer böyle bir talebiniz varsa info@idexgo.com adresine mail gönderebilirsiniz. Sanal işletim sistemi idexgo kişiseldir girdiğiniz verilerinizi online olarak dünyanın her yerinden görebilirsiniz ve kullanabilirsiniz ,dosya ve klasörlerinizi istediğiniz kişi veya kişilerle paylaşa bilirsiniz bunun için yanınızda bir bilgisayar taşımanıza gerek yok sistem tamamen güvenli bir şekilde bulut üzerindedir. internet olan herhangi bir makineden ve herhangi bir işletim sisteminden buna telefonlarda dahil dünyanın neresinde olursanız olun bu sistemi kullanabilirsiniz kurulum gerektirmez doğrudan çalışır kullanıcı kaydınızı yapınca sistem size özel sanal masa üstünüzü otomatik olarak hazırlar doğrudan kullanabilirsiniz. Önemli Not:Lütfen Kullanıcı Şifrenizi Kimseyle Paylaşmayın idex sanal masa üstü kullanıcı kayıt linki sanal.idexgo.com adresinden girebilirsiniz Demo kullanım video linki 1 : https://youtu.be/TZlJ02ChxgY

1. Temsil veya Teminat Yok

Bu uzantı ile verilen tüm içerik, bilgi, grafik ve resimlerin sağladığı hizmetler yanlışlıklar, yazım hataları veya diğer hatalar içerebilir. Bununla birlikte, bu uzantıda bulunan içeriği güncelleme konusunda hiçbir taahhütte bulunmuyoruz. Ayrıca, önceden bildirmeksizin geçici olarak veya kalıcı olarak değişiklik, değiştirme, durdurma veya silmek hakkını saklı tutarız. Sonuç olarak,

2. Gizlilik Politikası

İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Şinin sitelerinizi kullanmanız yoluyla elde ettiği bilgiler, Gizlilik Politikamıza tabidir. Bu gizlilik politikası, sağladığınız bilgilerin toplama ve kullanımı ile bu bilgilerle ilgili olarak ilgili haklarımızı düzenleyen şartları ve koşulları içerir. Lütfen sitelerimizi kullanmadan önce Gizlilik Politikamızı gözden geçirin. Sitelerimizi kullanmanız, Gizlilik Politikamıza ilişkin bir sözleşmeyi belirtir.

3. Uzatma Bağlantıları ve Üçüncü Taraf Siteler

Bu uzantı, bu uzantıdan bağımsız olan diğer web sitelerine ve hizmetlere bağlantılar içerebilir . Bağlantılı herhangi bir uzantıda yer alan bilgi veya görüşlerin doğruluğunu, değerini, bütünlüğünü veya orijinalliğini doğrulamak için herhangi bir beyanda bulunmamakta veya garanti vermemektedir ve başka bir uzantıya giden herhangi bir bağlantı, hiçbir şekilde bu konuda tarafımızdan bir onay gibi yorumlanmamalıdır. uzatma veya burada açıklanan ürünlerin veya hizmetlerin doğruluğu yada kalitesi konusunda tarafımızdan bir onay verilmiş gibi yorumlanmamalıdır Ayrıca, bu bağlantılar rahatsız edici ve itiraz edilebilir içerik barındıran veya tehlikeli bilgisayar virüsü içerebilecek sitelere veya bağlantılara neden olabilir. Bu sitelerdeki herhangi bir içeriğin sorumluluğunu üstlendiğinizi ve burada bulunanların sorumluluğunu kabul etmediğimizi ve bu sitelerin kullanıcılarının verdiği herhangi bir zarardan feragat ettiğimizi beyan ederiz bu site deki verilerin paylaşımını kişi kendisi yaptığı için bizim sorumluluğumuzda değildir.diğer bir taraf tan idexgo.com arama motorunda yayınlanan linklerde istisnalar dışında insan ahlakına aykırı sitelerin linklerini barındırmamak için gerekli tedbirler tarafımızdan alınmıştır.Çocuklarınız için güvenli hale getirilmiştir fakat istisnai durumlarda yazılım aldatmacası gibi örümceklerimizin yanlışlıkla taradığı ahlaka aykırı bir linkle karşılaştığınızda info@idexgo.com adresine bildirmeniz dahilinde tarafımızdan kaldırılacaktır bu gibi istisnai durumlardan sorumlu değiliz fakat linki kaldırmakla yükümlü olduğumuzu beyan ederiz.

4. Gizlilik

Bu sitenin gizli kullanımı bizim tarafımızdan garanti edilemez. Bu uzantı kullanımınız açısından gizliliğin ihlal edilmesi sonucunda sizin veya herhangi birinin maruz kalabileceği zararlardan sorumlu değiliz güvenliğiniz için gereken en üst düzeyde önlemler alınmıştır fakat şifrenizi paylaşırsanız bu garantiden çıkmış olursunuz.

5. Güvenlik

Bir hesap ve şifreye sahip olabilirsiniz. Parolanızın ve hesap bilgilerinizin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır ve bu şifre ve hesapta yürütülen tüm davranışlardan tamamen siz sorumlusunuz. Herhangi bir gizlilik kaybından veya bu şartlara uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. Parolanızın izinsiz kullanılmasını derhal bize bildirirsiniz.bu gibi durumlardan kolayca kurtulmak için üyelik başlangıcında ad soy ad bölümünü doğru olarak giriniz.

6. Zararların Sınırlandırılması

Bizler sizlerin veri güvenliğiniz için en üst düzeyde önlemleri aldık fakat kişisel kullanımdan doğan ihmal ve dikkatsizliklerden oluşan yada yazılımsal hatalardan oluşabilecek zararlardan sorumlu değiliz. fakat yazılımsal hataların tespiti sonrasında bunları düzelmek ile yükümlüyüz.

7. Sahiplik

Bu sitenin tüm içeriği Telif Hakkı © 2017 İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş ye aittir Tüm hakları saklıdır. İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.sürüm veya hizmetlerini tanımlayan bu uzantı ve tüm isimleri, terimler, logolar, sloganlar, resimler ve diğer göstergelerini (diğer tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları dahil) tüm diğer hak ve menfaatler İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş ye ait tescilli markalarıdır . İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş'e ait olmayan ve burada adı geçen şirketler ve ürünlerin isimleri, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. telifli içerikleri veya İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş. açık yazılı izni olmadan İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş ait markaların her türlü kullanımı kesinlikle yasaktır.

8. Lisans

Bu uzantıda yer alan hiçbir şey fikri mülkiyet haklarının herhangi birinde veya herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarına tabi olarak, açıkça, ima yoluyla, baştan aşağı veya başka türlü herhangi bir lisans veya hakkın verilmesi olarak yorumlanmayacak ve bu uzantının hiçbir kısmı çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, kopyalanamaz, iletilemez veya herhangi bir biçimde veya herhangi bir yolla dağıtılamaz.

9. Telif Hakkı İhlali İddiaları

İdexgo ileri teknoloji ürünleri A.Ş başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı gösterir ve uygun koşullarda ve kendi takdirine bağlı olarak, başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını sonsuza dek feshedebilir. Bu uzantıdaki herhangi bir materyalin sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğini veya bu uzantıdaki herhangi bir bağlantı, sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal eden materyal içeren başka bir uzantıya yönlendirildiğini bildirirseniz, materyalin kaldırılmasını veya aksi takdirde erişimin engellenmesini sağlamak için info@idexgo.com adresine bir e-posta göndererek ihlali bildirmeniz yeterlidir gerekli incelemeler yapılıp işlem sonlandırılır size de konuyla ilgili bilgi iletilir.

10. Uyuşmazlık Halinde Geçen Yasa Hükümleri

BU KULLANIM KOŞULLARI, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ YASALARINA UYGUN OLARAK KONTROL EDİLMEKTEDİR VE HERHANGİ BİR UYUŞMAZLIK SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA   TÜRKİYE CUMHURİYETİ MAHKEMELERİ YETKİLİDİR.KULLANICI BU KOŞULLARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIR

11. Uluslararası Kullanım

Uzantımızdaki tüm içerik, materyal ve hizmetlerin tüm coğrafi bölgelerde (özellikle TÜRKİYE dışındaki bölgelerde) kullanım için uygun dur bütün dillerde kullanılabilir fkat bazı yerlerden erişmek yasadışı ve yasaklanmış olabilir. Bu yerlerden içerik, materyal ve hizmetlere erişenler kendi inisiyatifleriyle hareket eder ve yerel yasalara veya diğer geçerli kanunlara uymalarından sorumlu değiliz kişi kendisi sorumludur. Kanunla yasaklanan hallerde yukarıda belirtilenlere erişemezsiniz.

12. Entegrasyon; Bölünebilirlik; Genel

Bu Kullanım Şartları, bu uzantıda bulunan tüm bildirimleri bir referans olarak alır ve bu uzantıya erişiminiz ve bu uzantı kullanımınız ile ilgili tüm sözleşmeyi oluşturur. Kullanım Koşullarımızı,istediğimiz zaman yeniden değiştirebiliriz ,bu uzantıları kullanıyor olmanız değiştirilmiş Kullanım Koşullarına tabi olmayı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Herhangi bir yargı alanında (TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ YASALARINDA) uygulanamaz olmak üzere yetkili bir mahkeme tarafından kararlaştırılan Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmü, bu Kullanım Koşullarından veya Kullanım Koşullarının kalan hükümlerini herhangi bir şekilde geçersiz kılmaksızın bu yargı organında alınan kararla değiştirilebilir yada bu alanın yayını kesilebilir. Her türlü uyuşmazlık çerçevesinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ Yasaları ve Mahkemeleri Yetkilidir bunu peşinen kabul etmiş sayılırsınız.